AMA Europe Spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością

Jesteśmy firmą, która powstała z pasji, kreatywności i zaangażowania.
Naszym największym atutem jest zespół młodych ludzi, których szeroka wiedza pozwoliła stworzyć ofertę dla najbardziej wymagających.

Nasza determinacja oraz chęć działania pozwoliły na rozpoczęcie własnej działalności a gromadzony kapitał wiedzy, nauczył nas pracować rzetelnie i skutecznie.

Importujemy akcesoria GSM z Chin i krajów UE. Jesteśmy również pasjonatami telefonii komórkowej, którzy z wielką precyzją śledzą trendy w świecie gsm. Relacje pracownicze w naszej firmie opieramy na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu oraz wiedzy a także wykorzystywaniu zaawansowanych technologii, budujemy zaufanie klientów i partnerów biznesowych.

Atlantic Mobile Accessories Europe Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie

informuje,

iż wprowadzona do obrotu ładowarka SMART USB CHARGER 1,0A, hoco., model C11 (biała), kod EAN 6957531047742

nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju z dnia 2 czerwca 2016 r. w sprawie wymagań dla sprzętu elektrycznego, w związku z zastosowaniem podzespołów (kondensator w obwodzie PRI-SEC, transformator, płytka drukowana PCB, obudowa) niezapewniających odpowiedniego stopnia ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym, niewłaściwą wtyczkę oraz brak odpowiedniej wytrzymałości elektrycznej izolacji, co może stwarzać zagrożenie w wyniku bezpośredniego kontaktu z elektrycznością.

Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

21000
produktów w ofercie
28
kierunków eksportu
2400
współpracujących Klientów
12
obsługiwanych języków